915 M2 POZEMOK, VEĽKÝ BIEL, VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ROD.DOM

  • 180 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 915 m²

Ak hľadáte výbornú investičnú príležitosť v dobrej lokalite, ste na správnom mieste. Ponúkame na predaj starší rodinný dom, ktorý leží na priestrannom, stavebnom pozemku o výmere 915 m2 v centre obce Veľký Biel na Železničnej ulici. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete a je rovinatý. Táto nehnuteľnosť má veľký potenciál, nakoľko je možnú zbúrať starší rodinný dom a postaviť tam samostatne stojací rodinný dom, dvojdom, prípadne bytové jednotky.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* lokalita: Železničná ulica – obec Veľký Biel
* starší rodinný dom o výmere 138 m2
* pozemok o výmere 915 m2
* rovinatý pozemok
* centrum obce Veľký Biel
* vyhľadávaná lokalita
* kompletná občianska vybavenosť ň
* všetky inžinierske siete
* investičná príležitosť

LOKALITA A OKOLIE:
Obec Veľký Biel leží 3 km od okresného mesta Senec, 22 km od hlavného mesta Bratislavy.
Obec má veľmi dobré autobusové a vlakové spojenie s Bratislavou. Disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, materská škola, základná škola, obecný úrad, kultúrny dom s detským ihriskom, obchody, športoviská, prevádzky s rôznymi službami (kaderníctvo, masáže, atď.), zdravotné stredisko s lekárňou, záhradníctvo, kaviareň, zmrzlina, bufety a bary pri známom jazera na kúpanie, ktoré je častým cieľom prechádzok a relaxu.

POHĽAD MAKLÉRA:
Veľmi dobrá investičná príležitosť pre klientka, ktorý hľadá takýto typ nehnuteľnosti na vybudovanie rodinného domu alebo dvojdomu. Pozemok je umiestnený v dobrej časti obce, čo je veľkou výhodou pre budúceho majiteľa – investora a jeho potencionálnych klientov. Veľkou výhodou je bezprostredná blízkosť občianskej vybavenosti obce.

ID:8182122
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s. r. o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra. Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie - Váš čas!

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať