Veľká CHALUPA v nádhernom prostredí Kysúc s potencionálom, 15á poz.

  • 130 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Rodinné domy
  • Stav: Neuvedený
  • Úžitková plocha: 300 m²
  • Zastavaná plocha: 115 m²
  • Plocha pozemku: 1565 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj murovanú chalupu v prekrásnom prírodnom prostredí Kysúc – v obci Korňa „Dedinka roka 2023“!. Chalupa je situovaná mimo hlavnej cesty, z časti obklopená potôčikom, na hranici lesa a lúky s nerušeným súkromím. Chalupa je všestranne využiteľná – či už na rekreačné využitie pre celú rodinu, ako investícia na prenajímanie, alebo aj na plnohodnotné trvalé bývanie. Chalupa je vedená ako rodinný dom (v intraviláne obce), a prislúcha k nej široká, veľká a oplotená záhrada (v osobnom vlastníctve) o celkovej výmere 1565m2. Na pozemku sú postavené aj dve samostatne stojace jednoduché hospodárske stavby postavené z dreva a súčasťou vlastníctva je aj stavba polo-zapustenej pivnice so senníkom. Chalupa bola postavená v roku 1971, je 3-podlažná + podkrovie, zastavaná plocha 115 m2, celková úžitková plocha je cca 300 m2. Dom je napojený na elektriku, voda je riešená neobmedzene z prírodnej horskej studne, kanalizácia – žumpa/trativod, plyn – zásobník, kúrenie na tuhé palivo – veľkokapacitný kotol s expanz. nádobou s výmenníkom na TÚV, v miestnostiach radiátory. Stavba je zdravá, murovaná, železobetónové stropy, plechová strecha, stav udržiavaný – okamžite obývateľný, vymenené okná, nový komín a nedávno zrekonštruovaná kúpeľňa + WC. Na spodnom podlaží je garáž, letná kuchyňa a dva sklady (z toho jeden na uskladnenie paliva + kotolňa), II.NP: 3 samostatné izby, veľká kuchyňa s komorou, kúpeľňa, wc, terasa. III.NP: 4 izby (z toho jedna je využívaná ako kuchyňa). IV.NP neobývané podkrovie so vstupom zo schodiska.
Ďalšie podrobnejšie informácie – ak vás ponuka zaujala: Chalupa a miesto s atmosférou a nádherným prírodným prostredím, so zdravou klímou, miesto s „365-timi možnosťami aktivít“ v okolí, so srdečnými susedmi, vlastným súkromím, s citeľnou dušou miesta- je to miesto, kde môžete tráviť každý deň harmonické chvíle vo svojej prítomnosti a pritom ste v dostupnosti všetkej aj nadštandardnej občianskej vybavenosti. Obec Korňa je unikátnou rozľahlou obcou (riedko zastavanou), duchovné mariánske pútnické miesto so živými liečivými prameňmi a liečivou energiou, náučné chodníky, turistické a cyklistické chodníky, včelárne, farmy, Korniansky ropný prameň, lesy, lúky plné liečivých bylín, hubárčenie, turistika...v centre obce je všetka občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky, pravidelnej autobusovej dopravy, športoviská na vysokej medzinárodnej úrovni, potraviny, banka, pošta, lekáreň, reštaurácie, ubytovacie kapacity...atď... Výhodu môže byť aj rýchla dostupnosť do Čiech aj do Poľska.
Potenciál nehnuteľnosti: trvalé bývanie, víkendová rekreačná chalupa, investičná príležitosť na prenajímanie, dvojgeneračné bývanie, možná vízia rozdelenia chalupy na viac samostatných obytných častí, farmárčenie, únik z mesta ... Pre nenáročných záujemcov plnohodnotné užívanie bez rekonštrukcie, alebo bezstresové postupné zveľaďovanie počas využívania nehnuteľnosti, pre náročnejších klientov sú tu neobmedzené možnosti rekonštrukcie na užívanie podľa vlastných preferencií a vízií. Pre viac informácií (zaslanie pôdorysov), alebo v prípade vážneho a seriózneho záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte telefonicky.

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
  • Počet poschodí: 3
  • Počet izieb: 7
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať