SLNEČNÝ 4 IZB. BYT/APARTMÁN S TERASOU A PARKOVANÍM – TERCHOVÁ

 • 239 900
 • Typ ponuky: Predaj
 • Druh: Rekreačný apartmán
 • Stav: Neuvedený
 • Úžitková plocha: 90 m²

Hľadáte priestranný a slnečný byt-apartmán v bezkonkurenčnom prostredí Terchovej na vlastnú rekreáciu s rodinnou, ako investičnú príležitosť, alebo bývanie?

Prvý 4 izbový byt práve v predaji!

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/BJV7uj4x9wk

1.BCR ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj priestranný 4 izb. byt v Terchovej v časti Biely potok. Jedná sa o bytovú jednotku, ktorá sa nachádza na prízemí rodinného domu s tromi bytovými jednotkami, čo umožňuje zriadiť aj trvalé bydlisko a využiť jednoduchšie financovanie. Úžitková plocha jednotky o rozlohe cca. 90m2 je ideálne rozložená do 3 spální, veľkej spoločnej centrálnej obývačkovej, jedálenskej, kuchynskej časti a priestrannej kúpeľni s WC. Súčasťou nehnuteľnosti je terasa s posedením, 3 parkovacie miesta a možnosť celoročného využívania exteriérovej vírivky.

PREČO INVESTOVAŤ V TERCHOVEJ?
Táto výnimočná nehnuteľnosť sa nachádza v tichom, slnečnom prostredí s krásnymi výhľadmi na Národný park Malej Fatry. Investovanie do nehnuteľnosti v tejto lokalite je vyhľadávané hlavne kvôli celoročnej rekreácii. V zime je to raj pre lyžiarov, sky-alpinistov, ale aj pre najmenšie deti, ktoré začínajú lyžovať. Na výber je viacero lyžiarskych stredísk. Národný park je výborne prepojený turistickými cestičkami, feratami popri krásnych vodopádoch. Krásnymi panoramatickými výhľadmi Vás odmenia výstupy na Veľký Rozsutec a ďalšie hory Malej Fatry počas celého roka. Cyklistika na horských a cestných bicykloch je rovnako žiadaná hlavne počas leta a jesene. Jednoducho, ak plánujete dobre investovať svoje peniaze s rýchlou návratnosť, našli ste! Ponúkaná nehnuteľnosť aktuálne vygeneruje mesačne 4500 EUR.

POPIS STAVBY:
Tento trojpodlažný dom splní aj tie najnáročnejšie stavebné požiadavky. Jedná sa o kvalitnú tehlovú stavbu so zateplením a drevenou strešnou konštrukciou, ktorá bola postavená v roku 2021. Vonkajší obklad fasády pekne zapadá do prostredia Terchovej vďaka kombinácii kameň, drevo a omietka. Kanalizácia formou čističky a náklady na vodu šetrí hlboká studňa na pozemku. V každej izbe je samostatne ovládané podlahové kúrenie a na ohrev vody sa využíva elektrický boiler. V izbách je položená vinylová podlaha a v kúpeľni je dlažba.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* úžitková plocha bytu (bez terasy): cca. 90 m²
* počet parkovacích miest: 3
* terasa: áno
* orientácia pozemku: juh
* stav bytového domu: novostavba

VÝHODY, LOKALITA A OKOLIE:
+ ideálna investičná príležitosť
+ nehnuteľnosť klasifikovaná ako byt
+ celoročná rekreácia v Národnom Parku
+ široká sieť obchodov (Lidl a ďalšie) a služieb
+ výborná dostupnosť autom

CENA: 239 900,- Eur
VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/BJV7uj4x9wk

D.: 818141235

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.

Pre viac informácii neváhajte nás neváhajte kontaktovať na číslo + 421 901 789 818

© Text, fotografie a video obhliadka sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Vlastnosti

 • Elektrická sieť: 230/400V
 • Okná: Plastové
 • Zariadenie: Zariadený
 • Kúrenie: Vlastné
 • Vodovod: Studňa
 • Internet: Optika
 • Parkovanie: Vlastné vyhradené
 • Počet kúpeľní: 1
 • Počet izieb: 4
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať