RADO | Rekreačný pozemok v obci Prievaly

  • 18
  • /m²
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 13601 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj pozemok v obci Prievaly.

Tento pozemok je umiestnený v tichej oblasti obklopenou prírodou. Rozloha pozemku je 13601m2. Šírka pozemku je cca 27m a dĺžka 506 - 509m. Pozemok môže byť využitý na rekreačné účely.

Obec Prievaly leží vo východnej časti Záhorskej nížiny na západnom úpätí Malých Karpát. Vzdušnou čiarou sú 13 km od okresného mesta Senica. Chotár Prievaly majúci výmeru 1501 ha sa rozkladá v nadmorskej výške 195 až 473 m. Na západe je to mierne zvlnená rovinná časť chotára, ktorú tvoria viate piesky. Veľká časť chotára je zalesnená borovicovými lesmi. V západnej časti chotára preteká potôčik Rudava, ktorý priberajúc mnohé potoky mohutnie na riečku a vlieva sa do Moravy. Obec Prievaly obtekajú dva potoky: Ambrúvka a Hlavinský potok, ktoré ústia do Rudavy. Samotná obec sa rozkladá na kopcovitom teréne, mierne zvlnenom, typu ulicovej dediny s návsou. Prvá písomná zmienka o obci bola v roku 1439, nadmorská výška obce je 250m.

Občianska vybavenosť obce je Základná škola 1 – 4 ročník, materská škola, kvetinárstvo, COOP Jednota, Centrum club, pohostinstvo, cukráreň, hotel Malvázia, Ambulancia všeobecnej lekárky pre deti a dorast – Jablonica, NZZ Sobotište - ambulancia všeobecného lekára pre dospelých, Sobotište 290, lekáreň Sophia – Cerová.

Ak vás táto ponuka oslovila a chceli by ste bývať v súkromí obklopený prírodou a mať blizko občiansku vybavenosť, neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si stretnutie.
Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Kontakt na makléra:
Radovan Rothacker
0905635073
rothacker@radoreality.sk
radoreality.sk
RADO Reality Group, s.r.o.
FB: Reality ZS

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať