RADO | Na predaj lukratívny pozemok, 15.255 m2, Motešice

  • 299 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 15255 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj pozemok hneď vedľa bývalého žrebčína Motešice – objektu „Letný Majer“. Tento výnimočný stavebný pozemok má výmeru 15.255 m2 a s povolením na ďalšiu výstavbu, je ideálnym miestom napríklad pre investičnú/developerskú výstavbu rodinných domov. Pozemok je ľahko prístupný z hlavnej cesty a nachádza sa v príjemnom prírodnom prostredí. Súčasťou areálu je príjazdová cesta v osobnom vlastníctve, ktorá zabezpečuje bezproblémový prístup.

Nová elektrická prípojka je priamo na pozemku. Plyn ani obecný vodovod nie sú k dispozícii.

S dostupňosťou 4 minút od centra mesta Trenčianske Teplice a v tesnej blízkosti Horných a Dolných Motešic je tento pozemok iba kúsok od mestského ruchu, no ponúka oveľa viac - fascinujúce prostredie, kde sa spája príroda a možnosť naplniť Vaše podnikateľské sny. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť objaviť a vlastniť tento skvostný kúsok prírodného raja.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:
Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Vlastnosti

  • Elektrická sieť: 230V
  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať