RADO | IBA U NÁS!! POZEMOK na stavbu domu 900 m2, Lehnice-Masníkovo

  • 99 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 900 m²

RADO Reality ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok o rozlohe 900 m2 v obci Lehnice - Masníkovo.

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov so schváleným územným plánom - obytné územia so zástavbou RD.
Prípustná funkčná náplň napr.:
bývanie v rodinných domoch, športoviská, detské ihriská. okrasné a úžitk. záhrady, maloobchod, nevýrobné služby, lekár. ambulancie, kancelárie, ateliéry, drobná poľnoh. výroba, parkovisko, ...atď.
- maximálny index zastavanosti: 0,30
- minimálny index zelene: 0,50
- maximálna podlažnosť pre RD: 2 vrátane podkrovia

Pozemok je oplotený. Sú na ňom vysadené ovocné stromy.
Všetky inžinierske siete je možné dotiahnuť z domu, ktorý sa nachádza na prednej časti pozemku: studňa, elektrina, plyn. Odpad sa dá poriešiť žumpou alebo ČOV.

Prístupová cesta k pozemku je momentálne poľná. Po dohode so susedom sa dá odkúpiť pozemok a tak si spraviť vstup na pozemok priamo z asfaltovej cesty.

Nachádza sa na okraji obce, v kľudnej lokalite obklopenej zeleňou, oddychovými zónami ako aj výbornou dostupnosťou do Bratislavy, len 30 minút.

Obec Masníkovo sa nachádza na Žitnom ostrove v okrese Dunajská Streda.
Vo vedľajšej obci Lehnice (vzdialenej len 3 km) je výborná občianska vybavenosť, škola, škôlka, kostol, potraviny, pošta, banka, lekáreň.
Odtiaľto je výborná dostupnosť do BA, len 30 minút (34 km-Ružinov). Dunajská Streda je vzdialená 13 km, Hviezdoslavov 14 km, Kvetoslavov 15 km, Šamorín 18 km, Senec 25 km.

Aneta Liptáková
RADO Reality Group
Tel.:+421 911 82 00 20
E-mail: liptakova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo našim finančným špecialistom a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať