PREDÁME JEDNU Z NAJKRAJŠICH ZÁHRAD V ZÁHRADKÁRSKEJ OSADE – ŽABÍ MAJER

  • 54 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 312 m²

Hľadáte pekné miesto s množstvom zelene na skvelý relax, stretnutia s rodinou a priateľmi po náročnom pracovnom týždni ?

Realitná kancelária HOME Real Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka práve takéto miesto. Je to jedna z najkrajších záhrad v záhradkárskej osade na Žabom majeri.

Záhrada o výmere 312 m2 je veľmi pekne upravená a prispôsobená na takéto využitie. Príjemné prostredie vytvárajú okrasné dreviny, kvitnúce trvalky, vysadené ovocné stromy a pekný udržiavaný trávnik. Pri plote je vysadený vinič s veľmi chutným hroznom.

Na posedenie pri vínku a grilovačke je k dispozícií altánok.

Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček, hojdačka, 2x odkladací priestor na náradie, suché WC, studňa, šachta s novou prípojkou a meračom na mestskú vodu. Prípojka na elektriku je na začiatku prístupovej cesty k záhradke cca 30 m.

Prístup na pozemok je možný peši po spoločnej prístupovej ceste cca 30m od hlavnej cesty, Parkovanie je na prístupovej ceste pred uličkou.
V blízkosti je zastávka MHD.

Na pozemok je možné umiestniť mobilný domček a tráviť tak víkendy v peknom prostredí s množstvom zelene mimo ruchu mesta. V okolí sú postavené chaty, ktoré sú využívané aj na celoročné bývanie.

Záhrada je v osobnom vlastníctve.

Cena : 54 000,- Eur vrátane poplatkov pre RK a kompletného právneho servisu.
V cene je zahrnutý aj spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste.

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0905 251 032 aj počas víkendu.

Vlastnosti

  • Vodovod: Studňa a vodovod
  • Orientácia: Juhozápadná
  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať