Pozemok na predaj, 4993 m2, Látky – Nový svet

  • 10
  • /m²
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 4993 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí obci Látky, časť Nový svet. Pozemok má výmeru 4993 m2. Prístup na pozemok je po vysporiadanej ceste. Pripojenie na elektriku je cca 180 m, voda musí byť riešená vlastnou studňou. Navrhovaná stavba sa bude nachádzať v ochrannom pásme III. stupňa vodárenskej nádrží Málinec, na ktorú bolo udelené súhlasné stanovisko Slovenského vodárenského podniku. Pozemok je určený na výstavbu rekreačnej chaty. Obec je známa lyžiarskymi vlekmi, bežeckými traťami, cykloturistickými trasami a pre milovníkov zvieratiek sú k dispozícií miestne ranče s možnosťou jazdenia na koňoch. Z pozemku je krásny panoramatický výhľad na okolitú prírodu. IS: el. prípojka v dosahu, voda potrebné vŕtať studňu. Kúpna cena 9,80 eur/m2 s možnosťou dohody.

Predáme aj Vašu nehnuteľnosť. Pomôžeme Vám pri príprave nehnuteľnosti na predaj. Zabezpečíme vypracovanie profesionálnych kúpnych zmlúv, znaleckého posudku, vybavíme potrebné záležitosti na katastri, zabezpečíme odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií. V prípade potreby zabezpečíme statický posudok, vypracovanie geometrických plánov, vypratanie nehnuteľnosti a právne poradenstvo. V prípade potreby v našej ZMENÁRNI vám môžeme zameniť peniaze. Nájdete nás v kancelárií na adrese: A. Sládkoviča 1 Zvolen oproti HLAVNEJ POŠTE a vedľa SLSP. Bližšie informácie Vám poskytneme na e-mail: laurova@akmkapital.sk. Tel. č. +421 905 985 807.

Vlastnosti

  • Vodovod: Studňa
  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať