Polyfunkčný objekt, Trenčín, Zámostie

  • 850 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Sklady a haly
  • Stav: Neuvedený
  • Úžitková plocha: 937 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt , situovaný v zastavanom území mesta , v obchodno - obytnej zóne mesta Trenčín, v časti za Zámostie .
Lokalita sa nachádza v priamej náväznosti a tesnej blízkosti diaľničného privádzača . Objekt postavený v roku 2005, pozostáva s administratívnej budovy , haly a spevnenej plochy určenej na parkovanie . Hala do tvaru L o výmere 613m2 , je jednopodlažná so sedlovou strechou , má desať vstupných brán . Administratívna budova o výmere 324 m2, je určená na sociálne a administratívne účely . Stavba má jedno nadzemné podlažie so sedlovou strechou. Pôdorys je obdĺžnikový. Na podlaží sú 3 kancelárie, miestnosť serveru, kuchynka, WC, sprcha, miestnosť pre prevádzkový personál a šatňa, v ktorej je umiestnená kotolňa pre celú budovu . Vybavenosť pozemku - prístup z vybudovaných komunikácií, možnosť napojenia na rozvody elektrickej energie, slaboprúdové rozvody, vodovod, kanalizáciu a plyn. Objekt môže slúžiť ako výrobná hala , obchodné či skladové priestory . v roku 2023 bola nainštalovaná fotovoltická elektráreň o výkone 20 Kw. Výborná lokalita a dostupnosť , napojenie na všetky IS, blízkosť diaľnice , ponúkajú mnoho využití tohto objektu. Taktiež podľa UPI je na pozemku možnosť bytovej výstavby do výšky 4 podlaží. Znalecký posudok je aktuálne vypracovaný a veľmi radi ho záujemcovi poskytneme.

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať