Nové! – chalupa na predaj v Banskej Štiavnici časť Štefultov.

  • 145 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Chaty
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia

Center Reality.sk – si dovoľuje upútať vašu pozornosť ponukou v exkluzívnom zastúpení na predaj chalupy v Banskej Štiavnici časť Štefultov v tichom prostredí Štiavnických vrchov.

Kompletne zrekonštruovaný kamenný dom s prístavbou z tehly a izoláciou má plechovú sedlovú strechu, drevené okná s ozdobnými mrežami a je napojený na elektrickú energiu 230 / 380 V, mestský vodovod a septik. Nachádza sa v tichej uličke na pozemku s celkovou rozlohou 630 m2 s nádherným výhľadom zo záhrady. Dom s dvorom je na rovinatom oplotenom pozemku a záhrada je svahovitá. Na pozemku sú ovocné aj okrasné stromy a kríky v záhrade je orech.

Do domu sa dostaneme cez zastrešenú terasu s posedením. Dom pozostáva z kuchyne, špajzy, obývačky, spálne, chodby a kúpeľne s WC, umývadlom a sprchovým kútom. Na poschodie sa dostaneme dreveným schodiskom a sú tu dve priestranné izby s dreveným obkladom spolu s ďalším menším priestorom. Súčasťou domu je aj dielňa resp. miestnosť na odkladanie vecí. Vykurovanie zabezpečuje nádherná kachľová pec v obývačke a spálni spolu s prieduchom na vrchné poschodie, vodu ohrievajú dva elektrické bojlery. V kuchyni je sporák na tuhé palivo aj elektrický sporák. V kuchyni, špajze aj v kúpeľni je dlažba, v obývačke a spálni je drevená podlaha a na poschodí je plávajúca podlaha.

Nehnuteľnosť je možné využívať ako na trvalé bývanie, tak aj na chalupárčenie.

Mesto Banská Štiavnica Vám ponúka nekonečné možnosti trávenia voľného času ako napr. návštevy reštaurácií, kaviarničiek, čajovní, vinární, pivární, divadlo, Kalvária, banské múzeum, botanická záhrada a mnohé iné. Milovníkov turistiky osloví množstvo turistických aj cyklo trás v Štiavnických vrchoch, pre vášnivých plavcov a ľudí hľadajúcich relax sú lákadlom štiavnické tajchy a lyžiari určite neodolajú lyžiarskemu stredisku Salamandra.

Všetci tí, ktorých táto ponuka zaujala a chcete vedieť viac, kontaktujte ma prosím na tel. 0905 414 097, alebo email: romankatrinec@centerreality.sk

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať