Na predaj záhrada s chatkou – Nemšová Bočky

  • 39 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Chaty
  • Stav: Pôvodný stav
  • Plocha pozemku: 542 m²

Predstavujeme Vám miesto aktívneho relaxu a následne pohodového odpočinku v podobe stupňovitej záhrady so záhradnou chatkou. Nehnuteľnosť je situovaná v prostredí záhradkárskej oblasti Bočky v Nemšovej - Ľuborči. Ponúkaná nehnuteľnosť je v súkromnom vlastníctve bez záložného práva.

Podrobnosti o nehnuteľnosti:
Rozloha pozemku je 542 m2, plus podiel na prístupovej ceste. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy najmä jablone, vinič , miesto na kompost, ako aj zelené plochy usporiadané v kaskádach. Chatka na pozemku má praktické usporiadanie rozložené na prízemí s kuchynkou, špajzou a WC, nadzemné podlažie a podkrovie s obytnými priestormi s obytnou plochou do 50 m2. Okolo zadnej a bočnej časti chatky je terasa.
Budova je postavená s murovaným základom a má sedlovú plechovú strechu.

Vybavenie:
- vykurovanie kachľami a krbom na tuhé palivo.
- elektrické rozvody po celej chatke, elektrika privedená ku chatke, pre využitie el. prúdu si nový majiteľ zabezpečí zapojenie elektromeru v spodnej časti záhrady, potom možnosť vykurovania aj el. spotrebičmi.
- zásobovanie vodou z miestneho rezervoáru, rozvod vody v chatke , používanie vody okrem zimných mesiacov. Na vedľajších pozemkoch sa nachádzajú vŕtané studne, ktoré zabezpečujú dostatočné množstvo vody pre ich majiteľov po celý rok.

Ďalšie informácie:
Chatka je situovaná v spoločenstve záhradných chatiek z ktorých sú niektoré celoročne obývané ich majiteľmi.
Prístup k pozemku je po miestnych asfaltových komunikáciách. Prístup k chatke , ktorá as nachádza v hornej časti pozemku je po spoločnej ceste s parkovacím miestom pri chatke. Spodná časť pozemku je rovinatá o rozmeroch 8x9m, čo umožňuje novému majiteľovi možnosť výstavby chaty a rozdelenie pozemku na dve samostatné parcely. Nehnuteľnosť je vzdialená približne 2 km od centra Nemšovej. Okolie umožňuje rýchle výlety za miestnymi atrakciami a občianskou vybavenosťou. Chata aj pozemok budú na začiatku vyžadovať od nového majiteľa trocha aktívnej činnosti, ale výsledok bude určite stáť za to.

Záhrada s chatkou ponúkajú oslobodzujúci pracovný relax a ideálny priestor na záhradkárčenie a rodinné stretnutia. Okolie umožňuje priestor na ľahkú celoročnú turistiku, návštevy kúpaliska v Nemšovej a využitie cyklotrás smerom na Moravu, alebo do Trenčína a ďalej do Nového mesta nad Váhom a Piešťan.

Cena za uvedenú nehnuteľnosť je 39 000 Eur.

Pre dohodnutie návštevy nás prosím kontaktujte. Ohľadom ceny nehnuteľnosti je možnosť rozumnej dohody.

Viac informácií Vám rád poskytne predajca na telefónnom čísle 0911 749 991.

Vlastnosti

  • Orientácia: Západná
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať