IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 6643m2,Podhorany,Nitra

  • 50
  • /m²
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 6643 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemok určený na výstavbu rodinných domov, vo výmere 6.643m2 v Podhoranoch (Nitra), v tichom prostredí na okraji obce v severnej časti Sokolníkov. Uvedený pozemok je podľa územného plánu obce súčasťou plánovanej zástavby a je určený na výstavbu rodinných domov. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Pozemok je rovinatý, toho času zarastený zeleňou (kríky, stromy, tráva). Všetky inžinierske siete (plyn, elektrina, voda) sú v dosahu. Rozmery pozemku na mape sú orientačné. V blízkosti sa nachádza čiastočná občianska vybavenosť.

Obec sa nachádza 12 kilometrov severne od Nitry v Tríbečskom pohorí – CHKO Ponitrie s krásnou prírodou. V blízkosti sa nachádza aj priemyselný park a je vzdialený len niekoľko minút od obce.

Pozemok je toho času vedený ako záhrady, a v zmysle územného plánu obce Pohorany je určený na individuálnu výstavbu RD so zmenou funkcie záhrad na bývanie. Územný plán je k dispozíí na stránke obce.

Cena je dohodou.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, finančné a právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať