IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

  • 55
  • /m²
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 6496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov, vo výmere 6.496m2, v Dolnej Ždani vzdialenej 9km od Žiaru nad Hronom, v tichom prostredí na okraji západnej časti obce. Uvedené pozemky sú podľa územného plánu obce súčasťou plánovanej zástavby a sú určené na výstavbu rodinných domov. K pozemkom vedie poľná prístupová cesta. Pozemky sú rovinaté, toho času bez porastu. Inžinierske siete (plyn, elektrina) sú najbližšie v dosahu na okraji obce. Toho času sa v obci buduje verejný vodovod. V obci nie je kanalizácia, jej výstavba je v pláne. Rozmery pozemkov na mape sú orientačné. V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť.

Obec sa nachádza 9 kilometrov juhozápadne od Žiaru nad Hronom obkolesená krásnou prírodou na rozhraní pohorí Štiavnické vrchy, Vtáčnik a Kremnické vrchy. V blízkosti obce sa nachádzajú známe termálne kúpele Sklené Teplice a termálne kúpalisko Vodný raj Vyhne.

Pozemky sú toho času vedené ako orná pôda, a v zmysle územného plánu obce Dolná Ždaňa sú určené na individuálnu výstavbu RD. Územný plán je k dispozíí na stránke obce.

Pozemky je možné kúpiť jednotlivo.

Predajná cena zahŕňa nasledujúce služby, právne poradenstvo, tj. vypracovanie zmluvnej dokumentácie, zabezpečenie návrhu na vklad na príslušnom katastri, vrátane uhradenia správneho poplatku, finančné poradenstvo a províziu realitnej kancelárie. Info: 0905/795 159, halbarth@astonreal.sk

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať