RADO | Predaj pozemku Krivosúd-Bodovka 7370m2

  • 160 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 7370 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 7370 m² v obci Krivosúd – Bodovka. Na pozemku sa nachádza stavba, ktorá sa používala ako „sušiareň reziva“. Ide o jednoduchú stavbu bez podzemného podlažia, s jedným nadzemným podlažím a čiastočným podkrovím. Nachádza sa tu samostatné WC, malá kúpeľňa, kancelária a sklad. Vykurovanie je ústredné, v technickej miestnosti je kotol na tuhé palivo, vykurovacie telesá sú radiátory, elektroinštalácia svetelná a motorická, splašková kanalizácia je do žumpy, prípojka vody zo studne. Ďalej sa na pozemku nachádza nedokončená jednopodlažná hala – sklad a drevená stavba slúžiaca na dočasné uskladnenie dreva alebo reziva, 7m hlboká vŕtaná studňa.
Prístup k pozemku je možný viacerými spôsobmi: priamo cez priľahlé družstvo vedie cesta, ktorá v minulosti bola predmetom nájomnej zmluvy, cez urbárske pozemky.

V okolí pozemku je nádherná príroda, vhodná na cyklotúry a turistiky

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Viera Ježíková
RADO Reality Group
Tel.: +421 948 119 147
E-mail: jezikova@radoreality.sk

Uvedená cena sa nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať