RADO | Hospodársky majer v Petrovej Vsi

  • 850 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Ostatné
  • Stav: Neuvedený
  • Zastavaná plocha: 6132 m²
  • Plocha pozemku: 29120 m²

RADO Reality ponúka na predaj hospodársky majer v Petrovej Vsi.

Objekt je začlenený do pôvodnej objektovej sústavy uzavretého výrobno-prevádzkového areálu s napojením na lokálnu dopravu a technickú infraštuktúru.

Celková plocha areálu je 29 120m2, zastavaný priestor je 6 132m2.
Obec Petrová Ves je od objektu vzdialená 2km, Unín 3,5km a od mesta Holíč 10km.

Terén pozemku je rovinatý s prístupom po asfaltovej komunikácii. Možnosť napojenia NN s potenciálnym možným napojením na vodovodný zásobovací rád pre obec Unín. Je potencionálne možné na napojenie na plynovod a to VVN prípojkou Petrová Ves. Pred objektom je trafostanica, kde je pripojenie k elektrickej sieti a tá je ďalej rozvedená stĺpovým vedením po objekte. Nachádza sa tu aj vlastný hydroglóbus na zabezpečenie vlastnej vody. Budovy slúžili na chov dobytka, ošípaných, na spracovanie mlieka, skladové priestory a sušiareň obilia. Niektoré budovy je s technického hľadiska vhodné zbúrať, no iné sa po rekonštrukcii dajú vhodne využiť.

Na pozemku sa nachádza vstupná vrátnica s váhou a aj chatka, ktorá bola čiastočne rekonštruovaná a využívaná na zasadnutia, či oslavy s možným prespaním, nakoľko sa tu nachádzajú spálne, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenie, či kuchynka. Vonku je menší altánok na príjemné posedenie.

Tento areál má rôznorodé využitie, nielen na podnikateľské účely, ale aj na výstavbu bytovej štvrti v tichom prostredí.
Ak vás táto ponuka zaujala a chceli by ste vedieť viac informácii o tomto zaujímavom objekte, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Vlastnosti

  • Elektrická sieť: 230/400V
  • Parkovanie: Vnútorné
  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať