HALO reality – Prenájom, polyfunkcia/obchodné priestory Hlohovec – …

  • dohodou
  • Typ ponuky: Prenájom
  • Druh: Obchodné priestory
  • Stav: Po rekonštrukcii

Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory v širšom centre mesta Hlohovec. Priestory sú nadštandardne vybavené a poskytujú možnosť veľmi širokého využitia na rôzne podnikateľské účely domácim aj zahraničným spoločnostiam. Priestory budovy majú plochu 300 m2. Vedľa budovy je pozemok s rozlohou 239 m2, ktorý je možné využiť ako parkovacie priestory, pripadne skladovanie tovaru.
V priestoroch po dohode s majiteľom sú možné aj drobné stavebné úpravy podľa potrieb nájomcu. Je tiež možnosť prenájmu len časti priestorov. Mesto Hlohovec ma dobré napojenie na diaľnicu D1 a poskytuje kompletnou občianskou vybavenosť. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite len na skok od centra mesta.
Nehnuteľnosť dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, recepcie, zasadacej miestnosti, dvoch kancelárií, dvoch priestranných miestnosti, spoločnej kuchynky, technickej miestnosti, toaliet a chodby. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: Elektrina, Plyn, Mestská voda, Kanalizácia, Internet. Priestory sú ihneď k dispozícii.
Cena za prenájom spolu s energiami budú stanovené po vzájomnej dohode.
ID ponuky: HC-58829

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať