HALO reality – Predaj, záhradný pozemok 946 m2 Lúčnica nad Žitavou,…

  • 47 500
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 946 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, rovinatý a upravený pozemok v obci Lúčnica nad Žitavou, 8 km od mesta Vráble, registrovaný ako záhrada. Pozemok s výmerou 946 m2 sa nachádza u hlavnej cesty v zastavanej, ale kľudnej časti obce.
Samotný pozemok je rozdelený na dve parcely obdĺžníkovitého tvaru. Jedna má rozmery 20x30 m a druhá 35x8 m. Pozemok je takmer po celom obvode oplotený.
IS: Na hranici pozemku sa nachádza vodovodná a plynová prípojka, elektrické vedenie a taktiež možnosť napojenia sa na kanalizáciu. Nachádza sa na ňom studňa (hĺbka 8m).
Nehnuteľnosť nie je zaťažená žiadnou ťarchou ani vecným bremenom a je k dispozícii ihneď.
K pozemku je bezproblémový prístup asfaltovou komunikáciou a parkovanie je možné na pozemku.
Obec Lúčnica nad Žitavou ponúka základnú občiansku vybavenosť, je vzdialená 8 km od mesta Vráble a 30 km od okresného mesta Nitry alebo od Levíc.
Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám odpovieme pri osobnom stretnutí.
Cena za nehnuteľnosť je vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri s prípadnou pomocou pri vašom vybavovaní hypotekárneho úveru (viac na našej webovej stránke).
ID ponuky: NR-63337

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať