HALO reality – Predaj, rekreačný pozemok Svätý Anton

  • dohodou
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 13699 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 13 699 m2 v okrajovej časti obce Svätý Anton. Slnečný pozemok s juhovýchodnou orientáciou sa nachádza mimo zastavaného územia obce. Nádherný výhľad na široké okolie a kaštieľ. Terasovitý pozemok je zo všetkých strán obkolesený prírodou. Dokonalé miesto na odpočinok a relax pre tých, ktorí vyhľadávajú tiché lokality. Momentálne síce nie je možná výstavba rodinných domov, ale je možné postaviť chatu na zemných skrutkách alebo Tiny House. K pozemku vedie asfaltová cesta. Z dôvodu nedostatku stavebných pozemkov je pozemok výbornou investíciou do budúcnosti. Vyhľadávaná lokalita s množstvom celoročných aktivít. Cyklotrasy, turistické chodníky, množstvo tajchov v okolí, historické mesto Banská Štiavnica s množstvom kultúrnych podujatí počas celého roka.
ID ponuky: BS-59820

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať