HALO reality – Predaj, rekreačný pozemok Jarabá, so stavebným povol…

  • 69 990
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 444 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 444 m2, ktorý je určený pre výstavbu rekreačnej chaty. Leží v čarokrásnom prostredí v Národnom parku Nízke Tatry, v obci Jarabá. S pozemkom sa predáva aj betónový základ stavby rekreačnej chaty so schálenou projektovou dokumentáciou a platným stavebným povolením. Pôdorys drevenej stavby má rozmery 6 x 6 metrov a je projektovaná do poschodia. Elektrická prípojka 230/400 V je na pozemku a vodovodná prípojka sa nachádza v bezprostrednom susedstve. K pozemku je prístup z miestnej komunikácie, ktorá vedie aj k ďalším chatám. Vzhľadom na polohu pozemku je k nemu dobrý prístup aj v zimných mesiacoch, cesta je pravidelne udržiavaná.
Pozemok je vhodný pre rekreačné účely, pre každého, kto má rád turistiku, zber húb, lyžovanie a poznávanie krás Nízkych Tatier a blízkeho okolia. Príroda je tu čarovná po celý rok.
Jarabá je malá, vysoko položená horská obec na južných svahoch Nízkych Tatier. Rozprestiera sa v úzkej a hlbokej doline potoka Štiavnička pod sedlom Čertovica. Jarabá má menší, avšak veľmi hornatý chotár po oboch stranách hlavnej cesty, ktorá tvorí rozhranie medzi ďumbierskou a kráľovohoľskou časťou Nízkych Tatier.
ID ponuky: XX-57198

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať