HALO reality – Predaj, rekreačný pozemok Gabčíkovo, časť Prístav, s…

  • 49 990
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 425 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 425 m2 v meste Gabčíkovo, v časti Prístav.
Pozemok sa nachádza v lone prírody, v chatovej oblasti v blízkosti Dunaja. Nehnuteľnosť je v súkromnom vlastníctve jedného majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii je ihneď.
Prístup k pozemku je po spevnenej komunikácii.
Priamo na pozemku je možnosť napojenia sa na elektrickú energiu. Voda sa v tejto chatovej oblasti rieši vlastnou studňou, odpad žumpou.
V cene pozemku je úplný projekt víkendovej chaty, pričom záujemca o kúpu má možnosť už zrealizovaný rovnaký projekt chaty si prehliadnuť priamo v susedstve.
Mesto Gabčíkovo a jeho okolie poskytuje možnosť návštevy rôznych kultúrnych pamiatok, spoločenských podujatí, pre milovníkov športov dlhé cyklotrasy, prechádzky v prírode, rybolov a v neposlednom rade oddych v lone prírody.
ID ponuky: DS-58566

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať