HALO reality – Predaj, rekreačný pozemok Detvianska Huta

  • 69 990
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 3371 m²

Ponúkame na predaj nádherný pozemok v okrajovej časti obce Detvianska Huta, ktorý je ideálny pre výstavbu rekreačnej chaty alebo aj pre trvalé bývanie. Pozemok má rozlohou 3371 m2 (š 20 x d 170 m), vedený je ako trvalý trávny porast. Na pozemku je možnosť pripojiť sa k elektrickej sieti (cca 120 metrov vzdialený zdroj), vodu je potrebné zabezpečiť pomocou studne. Prístup k pozemku je po spevnenej ceste, ktorá je v majetku obce. Terén je mierne svahovitý, s krásnym výhľadom na okolité kopce a prírodu.
VÝHODY:
- krásne prostredie
- ticho
- súkromie
LOKALITA:
Okolie Detvianskej Huty je známe svojou nádhernou prírodou, ktorá láka turistov. V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Košútka, Látky. Tu si môžete skutočne oddýchnuť od ruchu každodenného života a ponoriť sa do pokojnej atmosféry vidieckeho života.
Hriňová je od Detvianskej Huty vzdialená 6 km. Okresné mesto Detva je vzdialené 15 km, Zvolen a Lučenec cca 40 km.
NÁZOR MAKLÉRA:
Pozemok je ideálny pre ľudí, ktorí túžia po pokoji, tichu a očarujúcej prírode.
ID ponuky: DT-65852

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať