HALO reality – Predaj, pozemok-záhrada 506 m2 Liptovský Mikuláš, Pl…

  • 47 900
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 506 m²

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou garážou. Výmera záhrady je 506 m2 a nachádza sa v mestskej časti Liptovský Mikuláš - Ploštín. Rozmery pozemku sú približne 10 x 50 m2. Murovaná garáž (2012) sa nachádza na začiatku pozemku po celej jej šírke. V garáži nie je zavedená elektrina.
Siete - elektrina je na hranici pozemku a prípadné napojenie je vecou dohody so súčasným majiteľom, ktorému zostáva druhá časť záhrady.
Vodovodnú prípojku a kanalizáciu aktuálne nie je možné v súčinnosti s majiteľom vybudovať, resp. tieto siete je potrebné si dohodnúť s obcou a príslušnými dodávateľmi. Ich vybudovanie v budúcnosti majiteľ negarantuje.Alternatívou je studňa a septik.
Územno - plánovacia informácia (pre možnosť výstavby) k daným parcelám zatiaľ nie je k dispozícii.
Výhody: Slnečný pozemok vhodný na sad alebo záhradu, predpoklad na umiestnenie stavby - chaty (po úradnom potvrdení cez UPI). Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944.515.056 ID ponuky: XX-57009

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať