HALO reality – Predaj, jednoizbový byt Zvolen

  • 73 900
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: 1 izbový byt
  • Stav: Po rekonštrukcii

Ponúkame na predaj slnečný jednoizbový byt vo Zvolene. Byt má rozlohu 32m2 a prislúcha k nemu jedna pivnica a kobka na spoločnej chodbe. Byt prešiel rekonštrukciou, stačí si doniesť osobné veci a môžte bývať.
Bytový dom je postavený z tehly, čo umožňuje zmenu dispozície. Parkovanie pred bytovkou je bezproblémové. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, potraviny, materská a základná škola, autobusová zastávka a iné- všetko v pešej dostupnosti. Náklady na bývanie kompletne i s energiami sú do 120,- EUR. Byt je vhodný aj ako investícia na následný prenájom bez dodatočných investícií. V prípade potreby vieme zabezpečiť bezplatné služby hypotekárneho špecialistu.
VÝHODY: svetlý byt, kompletná občianska vybavenosť, nízke mesačné náklady, byt vhodný aj ako investícia.
Neváhajte a príďte sa osobne pozrieť, aby ste sa sami presvedčili, že touto kúpou nezískate byt ale domov. Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak si dohodnite obhliadku. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915.330.170 ID ponuky: ZV-59809

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
  • Počet izieb: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať