HALO reality – Predaj, dvojizbový byt Bánovce nad Bebravou, Blízko …

  • 87 990
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: 2 izbový byt
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Ponúkame na predaj dvojizbový byt na prvom poschodí ( Pod vami je prízemie, nad vami už iba spoločná povala), ktorý prešiel rozsiahlou rekonštrukciou ( plastové okná, nové murované jadro, laminátové podlahy, otvorenie obývačky s kuchyňou, stierky, sadrokartónové znížené stropy...). Má dokonca vlastné kúrenie riešené kondenzačným kotlom. Jeho celková plocha je 65m2 vrátane dvoch pivníc.
Voľný ihneď spolu so všetkými zariadeniami viditeľnými na fotografiách.
Dispozícia - vstupná chodba, kúpeľňa s WC, obývačka spojená s kuchyňou, spálňa so stavanou skriňou, komora, dve pivnice.
Lokalita - nachádza sa cca 10 minút chôdze od centra, ale aj napriek tomu je vo veľmi tichej a pokojnej lokalite. V blízkosti je škôlka a základné obchody. Ďalším benefitom sú aj príjemné susedské vzťahy + máte iba dvoch susedov ( jeden naproti a druhý pod vami ).
Mesačné náklady sú približne 142€.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907.428.846 ID ponuky: BN-62015

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke).

Vlastnosti

  • Energetický certifikát: G
  • Počet izieb: 2
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať