Exkluzívna administratívna budova v centre, Piešťany

  • 2 250 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Kancelárie
  • Stav: Neuvedený
  • Úžitková plocha: 1196 m²

RADO Reality ponúka exkluzívnu viacúčelovú budovu v širšom centra kúpeľného miesta Piešťany. Objekt je momentálne plne obsadený dlhodobými nájomníkmi a generuje stabilný príjem z prenájmu. Budova je samostatne stojaci objekt, má jedno podzemné podlažie a 5 nadzemných podlaží. Rozloha pozemku je 1304 m2, úžitková plocha 1196 m2, prenajímaná plocha 1007 m2.

Dispozičné riešenie:
Parking - 20 parkovacích státí
Suterén - technické priestory, sklad, archív, schodisko, výťah.
1. podlažie - obchodné priestory a služby, kancelárie, schodisko, výťah, relaxačný blok so saunou a fitnes, hygienické príslušenstvo.
2. podlažie - kancelárie, zasadačka, archív - sklad, kuchynka, hygienické príslušenstvo, schodisko, výťah.
3. podlažie - kancelárie, zasadačka, archív - sklad, kuchynka, hygienické príslušenstvo, schodisko, výťah.
4. podlažie - dva nadštandardné byty s krytými lodžiami, schodisko, výťah.
5. podlažie - schodisko, výťah, pochôdzna zelená strecha.

Objekt bol postavený v roku 2004. Konštrukcia budovy je murovaná v kombinácií so železobetónom. Podlahy sú zo syntetického kaučuku. Fasáda je tvorená kombináciou keramických obkladov, omietok, zasklených plôch a okien. Strecha je plochá, zateplená, pochôdzna s vegetačnou časťou. Jednotlivé poschodia sú prepojené spoločným schodiskom, ako aj výťahom pre 6 osôb. Budova je vykurovaná dvomi úspornými tepelnými čerpadlami (voda-voda). Jednotlivé miestnosti majú podlahové vykurovanie kombinované s konvektormi, ktorými je možné v prechodnom období prikurovať. Väčšina miestností je klimatizovaná. V relaxačnom bloku, do ktorého je vstup zo zadnej časti budovy, sa nachádza posilovňa s barovým kútom, masážna miestnosť, hygienické príslušenstvo, fínska sauna s možnosťou prechodu do vírivého bazénu v exteriéri. Súčasťou budovy je aj sklad v suteréne a exteriérové prvky ako: oplotenie nádvoria, vŕtaná studňa na pozemku, vonkajší vírivý bazén, prístrešky pre bicykle, terasa s kozubom, nádvorie, parkovisko pre 20 osobných áut.
Energetický certifikát - G.

Možnosti využitia:
Priestory na jednotlivých podlažiach sa využívajú prevažne na administratívne účely (servis a služby, sklady, administratíva a riadenie). Možnosť využitia aj ako zdravotnícke zariadenie.

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti sú školské zariadenia, nemocnica s poliklinikou, dom kultúry, obchody, obchodné domy, hotely, banky a občianska vybavenosť (úrady) okresného mesta. Lokalita sa zaraďuje do obchodno - obytnej oblasti mesta.
Orientácia miestností je prevažne v smere na východ, juh, západ.

Kontakt na makléra:
Radovan Pavlík
e-mail: pavlik@radoreality.sk
telefón: 0904 854 810

Vlastnosti

  • Okná: Plastové
  • Parkovanie: Vonkajšie
  • Výťah: Áno
  • Počet kúpeľní: 1
  • Počet poschodí: 5
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať