AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

  • dohodou
  • Typ ponuky: Kúpa
  • Druh: 4 izbový byt
  • Stav: Neuvedený

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH.
Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok na trhu?
Vieme ako na to. Máme za sebou viac ako 6.000 zrealizovaných obchodov.

VĎAKA PROFESIONÁLNYM FOTKÁM SA PREDÁ RÝCHLEJŠIE KAŽDÁ NEHNUTEĽNOSŤ
Fotky sú prvou vecou, ktorú si záujemcovia pozerajú a preto si na nich dávame mimoriadne záležať. Profesionálne spracovaný inzerát s atraktívnymi fotografiami zvyšuje šancu, že nehnuteľnosť úspešne predáte. Preto by sme Vám radi ponúkli naše know-how a pripravili inzerát, ktorý dokáže zaujať hneď na prvý pohľad. Našimi fotoaparátmi zachytíme to najkrajšie čo Vaša nehnuteľnosť ponúka. Urobíme všetko, aby sme Vašu nehnuteľnosť ukázali v tom najlepšom svetle.

VYTVORENIE 360° VIRTUÁLNEJ PREHLIADKY
Niektorým záujemcom už ani fotky nestačia. Čas je pre nich natoľko vzácny, že si veľmi dobre zvážia, kam sa pôjdu pozrieť osobne. Spolu so zaradením Vašej nehnuteľnosti do našej ponuky, získate zadarmo 360º virtuálnu prehliadku, vďaka ktorej sa môžu záujemcovia po Vašej nehnuteľnosti doslovne poprechádzať. Jednoducho, pohodlne, 24 hodím denne.

INTERAKTÍVNY 3D PÔDORYS
Aby záujemcovia nadobudli čo najlepšiu predstavu o dispozícii nehnuteľnosti, vypracujeme Vám zadarmo aj interaktívny 3D pôdorys. A to aj v prípade nezariadeného bytu či holobytu. Vytvorenie vizualizácie so zariadením pre nás totiž nie je žiadny problém.

ĎALŠIE VÝHODY
Ak sa rozhodnete s nami spolupracovať, umiestnime Vašu ponuku na všetky najnavštevovanejšie realitné portály. Okrem toho ju ponúkneme klientom z našej internej databázy a zabezpečíme Vám kompletný právny servis.

O NÁS
Služby našej realitnej kancelárie využívajú klienti už viac ako 20 rokov a za ten čas sa nám podarilo úspešne zrealizovať viac ako 6.000 obchodov s tisíckami spokojných klientov. Vďaka nášmu skúsenému tímu realitných maklérov s dlhoročnými skúsenosťami dokážeme našim klientom poskytnúť špičkové služby a profesionálny servis. Pri našej práci využívame najmodernejšie technológie ako profesionálne fotografie, 360° virtuálne prehliadky, 3D interaktívne pôdorysy, virtuálny homestaging či virtuálny dron.

ZAUJALI SME VÁS?
Ak hľadáte spoľahlivú realitnú kanceláriu, ktorá Vám pomôže s predajom Vašej nehnuteľnosti, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ.

Tešíme sa na našu spoluprácu.

Vlastnosti

  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať