AXIS REAL | Garáž na predaj pri Miletičova, Liptovská ul, Ružinov-Nivy

  • 34 900
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Ostatné
  • Stav: Neuvedený
  • Úžitková plocha: 15 m²

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj lukratívnu uzamykateľnú PODZEMNÚ GARÁŽ vo vyhľadávanej lokalite na ulici Liptovská pri uliciach MILETIČOVA a KOŠICKÁ v časti Ružinov-Nivy. Garáž má celkovú plochu 15 m2, z toho čistá úžitková plocha na parkovanie auta je 11,45 m2 (rozmery vo fotogalérii) a zvyšný priestor sa môže využívať aj ako úložný priestor (vybavený uzamykateľnými kovovými skriňami). Garáž sa nachádza na -1. podlaží. Možnosť prívodu a zriadenia elektrickej prípojky. Súčasťou predaja podzemnej garáže môže byť (nemusí, nie je to podmienka predaja) aj lacný prenájom motorkového alebo úložného boxu v susednom samostatnom priestore s veľmi výhodným ročným prenájmom spolu len za 23 EUR za rok.

Výhody:
❶ Lukratívna samostatná uzamykateľná podzemná garáž s dobrou dostupnosťou
❷ Blízko pri vjazde/výjazde na -1. podlaží
❸ Vychýrená a obľúbená špičková lokalita pri Miletičovej a Košickej ulici
❹ Garáž je čistá, suchá a zabezpečená
❺ Vhodná aj ako investícia na prenájom
❻ Množstvo úložného priestoru

STAV PRIESTORU:
Garáž je čistá, suchá a zabezpečená. Samotná garáž vrátane pozemku je v osobnom vlastníctve zapísaná na liste vlastníctva bez tiarch. Nachádza sa v husto osídlenej lokalite s nedostatkom parkovacích miest, preto je vhodná AJ AKO INVESTÍCIA NA PRENÁJOM. Výhody tejto garáže: FANTASTICKÁ POLOHA, BLÍZKO PRI ULICIACH MILETIČOVA a KOŠICKÁ, CENTRÁL, NIVY a APOLLO BUSINESS CENTRUM, samostatná uzamykateľná podzemná garáž s dobrou dostupnosťou, blízko pri vjazde/výjazde na -1. podlaží a množstvo úložného priestoru. Ročný poplatok za garáž pre správcu do fondu opráv je 100 Eur/rok.

LOKALITA:
Garáž sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov-Nivy na Liptovskej ulici (blízko ulíc Miletičova a Košická) s výbornou dostupnosťou do centra mesta a na všetky smery. Nenechajte si ujsť túto skvelú príležitosť. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si obhliadku tejto podzemnej garáže vo vyhľadávanej lokalite s nedostatkom parkovacích miest.

/ PODZEMNÁ GARÁŽ / BRATISLAVA II. RUŽINOV / NIVY / LIPTOVSKÁ ULICA / MILETIČOVA / KOŠICKÁ / APOLLO BUSINESS CENTRUM / CENTRAL /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.

Vlastnosti

  • Garáž: Áno
  • Parkovanie: Vnútorné
  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať