AstonReal: predaj pozemok o výmere 463m2 + útulný mobilný dom, Zálesie

  • 55 000
  • Typ ponuky: Predaj
  • Druh: Pozemky
  • Stav: Neuvedený
  • Plocha pozemku: 463 m²

AstonReal:

Máte už dosť pracovného zhonu, vypätia a stresu? Zastavte sa a zhlboka sa nadýchnite... Máme pre vás úžasnú príležitosť nájsť pokoj a harmóniu uprostred prírody! Nechajte za sebou zhon mesta a začnite si užívať život v súlade s prírodou.
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 463 m2 s útulným a vybaveným mobilným domom (možnosť kúpy iba samostatného pozemku) v obci Zálesie, okres Kežmarok, len kúsok od Pieninského národného parku. Tu môžete zažiť pravé spojenie s prírodou a nájsť pokoj pre vašu myseľ a dušu.
S úctou k vašim potrebám sme vytvorili útočisko od každodennej nervozity. Ponúkame vám pozemok o rozlohe 463 m2 obklopený nádhernou prírodou, tichom a pokojom.

Mobilný dom:
- srdcom tohto miesta je útulný mobilný dom o rozmeroch 8m x 3m. To nie je len dom, je to váš domov v divočine. Zateplená dvojitá podlaha s 15 cm minerálnou vlnou vám zabezpečí teplo aj v najchladnejších dňoch. Plávajúca podlaha a kvalitná krbová piecka vám dodajú komfort a útulnosť, ktorú si zaslúžite. A čo viac, ste pripojení k elektrine, vode a septiku, takže si môžete užívať všetky moderné výhody v duchu prírody. Prišli ste z náročnej túry unavení a zaprášení? Nebojte sa, vaše útočisko ponúka nielen útulné ubytovanie, ale aj osviežujúcu kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Po dni plnom dobrodružstva si tak môžete oddýchnuť a opláchnuť sa teplou vodou, aby ste boli pripravení na nové dobrodružstvá, ktoré vás čakajú.

Na tomto mieste sa spája turistika a oddych:
- prírodná krása okolitého Pieninského národného parku je doslova na dosah ruky. Stačí si vziať batoh, vyraziť na turistickú trasu a objavovať nádherné miesta, ktoré vás budú okúzľovať. Po návrate sa môžete ponoriť do pokoja vášho domova a nechať sa unášať šepotom lesa.

Nečakajte dlhšie a nechajte sa uniesť krásou prírody! Toto miesto ponúka nielen únik z civilizácie, ale aj domov plný lásky a pokoja, toto všetko môžete mať za cenu 55 000 €.

Kontaktujte ma ešte dnes a začnite svoju cestu k novému životu v súlade s prírodou!

Kontakt: 0905 210 092 alebo email: luptak@astonreal.sk

Vlastnosti

  • Elektrická sieť: 230V
  • Vodovod: Verejný vodovod
  • Počet kúpeľní: 1
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať