3+kk apartmán pri očarujúcom jazere Żywieckie 52m2 + 18m2 terasa

 • 193 744
 • Typ ponuky: Predaj
 • Druh: Rekreačný apartmán
 • Stav: Holopriestor
 • Úžitková plocha: 52 m²

AstonReal ponúka na predaj apartmán v novovznikajúcom rezorte. Apartmány sa nachádzajú v tesnej blízkosti okúzľujúceho jazera Żywieckie a sú približne 20 minút od mesta Bielsko-Biała.
Apartmán 3+kk sa predáva v štádiu holobyt s podlahovým kúrením s možnosťou dorobenia na kľúč. Celková úžitková plocha apartmánu je 52,32m2 + terasa 18,26m2.

Kupujúci si musí spoločne s apartmánom zakúpiť parkovacie státie, nachádzajúce sa v podzemných garážach. Odtiaľ je samostatný prístup do výťahu a apartmánu. V každej budove sa taktiež nachádza fitness a sauna. V bloku hlavnej budovy sa nachádza bazén a wellness centrum, skybar a vírivky s výhľadom na hory a jazero, obchody a reštaurácie.

Apartmánový komplex je unikátna investičná príležitosť, ktorá poteší nie len milovníkov rekreácie v blízkosti prírody, ale aj náročných investorov vyhľadávajúcich bezpečnosť a nadštandardné zhodnotenie až 12,5 % p.a. Bezstarostnosť pasívneho príjmu zaisťuje developer vo vlastnej réžii, skrz najmodernejšie software. Vďaka ideálnej okolitej prírode, jazera a hôr, očakávame celoročnú vysokú obsadenosť apartmánov. Tento projekt je prvý a posledný svojho druhu a veľkosti v tejto lokalite. Vďaka vysokej návratnosti investície je možné financovať projekt hypotekárnym úverom (americkou hypotékou), kde príjmy z prenájmu pokryjú hypotekárne splátky aj v tejto dobe vysokých úrokových sadzieb.

Pokiaľ patríte medzi ten typ klientov, ktorí si radi po celodennom lyžovaní či nachodených kilometroch na bicykli radi zrelaxujú vo wellness, tak máme pre Vás dobrú správu. Každá budova v sebe ukrýva SPA miestnosť, v ktorej sa budete môcť tešiť na vyhrievanú relax zónu a saunu. Ďalej v hlavnej budove budete môcť využívať vyhrievaný bazén o rozmeroch 8 x 13 m, sauny a vírivky umiestnené na streche s dychberúcim výhľadom na jazero a hory. K dispozícii je tiež privátny wellness, ktorý si môžete za drobný poplatok prenajať len pre seba. Celú relaxačnú stránku tohto projektu uzatvára masážne štúdio, bahenní kúpele a fitness centrum.

Turisticky atraktívne okolie poskytuje zábavu v ktoromkoľvek ročnom období. Neďaleko vzdialená hora Żar je vyhľadávaná pre adrenalínové letné športy, ako je napríklad paragliding. Nachádzajú sa tu desiatky kilometrov „enduro chodníkov“ v rôznych stupňoch obtiažnosti. Beskydy sú dokonalo vhodné pre pešiu turistiku s obrovským množstvom moderných zjazdoviek pre lyžovanie a snowboarding. Rodiny s deťmi ocenia vodné atrakcie pri jazere a stráženú pláž. Neďaleko sa nachádza Pivovarské múzeum Żywiec založené v roku 1856. Lokalita v ktorej sa zaručene nebudete nudiť.

V ponuke množstvo apartmánov, stačí si vybrať podľa vlastných predstáv.

Sme licencovaný partner spoločnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., ktorá je distribútorom exkluzívnych projektov v Poľsku.

V prípade záujmu o bližšie informácie ma prosím kontaktujte na tel. číslo 0919 180 840 alebo na mail krizanovicova@astonreal.sk

Vlastnosti

 • Káblová TV: Áno
 • Okná: Plastové
 • Kúrenie: Spoločné
 • Internet: Lokálny poskytovateľ
 • Výťah: Áno
 • Poschodie: 2
 • Počet kúpeľní: 1
 • Plocha terasy: 51 m² m²
Vaše údaje zadané do kontaktného formulára budú odoslané konkrétnemu predajcovi a aj spoločnosti ktorá prevádzkuje portál byvajsi.sk. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov nájdete tu

Odoslať správu o ponuke

Tento záznam ste už nahlásili

Toto je súkromné a nebude zdieľané s vlastníkom.

Schôdzky

 

 / 

Prihlásiť sa

Poslať správu

Moje obľúbené

Žiadosť

Nárokovať obchod

Zdielať